Menu
Tvůj košík

Od 1 roku

Výrobce: Little Dutch Model: 4388LD
Dřevěné autíčka - záchranné složky z kolekce Little Dutch jsou snadno uchopitelné pro malé ručičky vašeho děťátka. Podporují koordinaci očí a rukou, jemné motorické dovednosti. Set obsahuje - sanitku, policii, hasiče.Vhodné pro děti od 12 měsíců...
413Kč
Výrobce: Little Dutch Model: 4529LD
Seznamte se s malým Baby Jimem. Tato sladká plyšová panenka se chce mazlit a díky praktické taštičce si ji můžete vzít kamkoli s sebou. Péče o takové miminko dá zabrat, a děti se tak hravou formou učí odpovědnosti. Jima třeba občas nakrmit, nebo mu dát dudlík. Netřeba zapomínat na výměnu plenky, ven..
799Kč
Výrobce: Little Dutch Model: 4755LD
Seznamte se s husou a jejími přáteli, poznejte jejich tvary a naučte se jejich jednotlivé zvuky. Vložte zvíře správně do hrací desky a poslouchejte jeho zvuky. Tato krásná logická hra se 7 zvířaty a zvuky stimuluje koordinaci a slovní zásobu. Senzory budou reagovat, když zvíře správně umístíte. Bate..
514Kč
Výrobce: Little Dutch Model: 4463LD
Duha není jen na nebi, ale je to i krásná hračka pro motorický rozvoj. Správná didaktická hračka podporuje rozvoj dítěte. A podporuje ho takovou hrou, která se co nejvíce přibližuje dětskému světu a zároveň děti baví. Didaktické hry jsou plné poznání, zkušeností a návyků. Navíc podněcují děti k učen..
572Kč
Výrobce: Little Dutch Model: 4425LD
Chcete, aby si Vaše dítě zlepšilo motoriku? Dejte mu do ruky dřevěné kladívko a nechte ho zatloukat barevné kolíky.Technické parametry:rozměr: 22 x 15 x 9 cmvhodná pro děti od 12 měsícůbarva: modrá s motivem medvídka..
301Kč
Výrobce: Little Dutch Model: 4375LD
Autíčko brouk. Dřevěné autíčko brouk z kolekce Little Dutch, lehce uchopitelné pro malé ručičky vašeho děťátka, podporuje koordinaci očí a rukou. Zlepšuje jemnou motorickou zručnost..
165Kč
Výrobce: Little Dutch Model: 4400LD
Nasazovací kroužky pink Dřevěná hračka pro malé stavitele v pastelových barvách, rozvíjí jemnou motoriku a myšlení děťátka...
370Kč
Výrobce: Little Dutch Model: 4379LD
Pick-up autíčko blue. Dřevěný Pick-up z kolece Little Dutch, lehce uchopitelný pro malé ručičky vašeho děťátka, podporuje koordinaci očí a rukou, rozvijí jemnou motoriku...
165Kč
Výrobce: Little Dutch Model: 4457LD
Věděli jste, že je duha symbolem radosti a štěstí? Pořiďte jednu i svým nejmenším. Stylové počítadlo ve tvaru duhy od značky Little Dutch bude skvělým praktickým dárkem, díky kterému se vaše ratolesti naučí počítat. Podstavec pro počítadlo je vyroben ze dřeva a jednotlivé kuličky jsou natřené pastel..
361Kč
Výrobce: Little Dutch Model: 4456LD
Věděli jste, že je duha symbolem radosti a štěstí? Pořiďte jednu i svým nejmenším. Stylové počítadlo ve tvaru duhy od značky Little Dutch bude skvělým praktickým dárkem, díky kterému se vaše ratolesti naučí počítat. Podstavec pro počítadlo je vyroben ze dřeva a jednotlivé kuličky jsou natřené pastel..
361Kč
Výrobce: Little Dutch Model: 4377LD
Dřevěný traktor. Krásná dřevěná hračka pro všechny milovníky motorových vozidel...
165Kč
Výrobce: Little Dutch Model: 4411LD
Dřevěný xylofon modrý Dřevěný xylofon pro malé muzikanty rozvíjí vizuální a sluchové vnímání. Vhodné pro děti od 3 let. Velikost: 18 x 40 x 6 cm...
380Kč
Zobrazuji 1 až 12 z 18 (celkem stran 2)