Menu
Tvůj košík

Od 3 let

Výrobce: Little Dutch Model: 2005390LD
Máte chuť na šálek čaje? Otevřete kufřík a připravte si dokonalý čajový večírek s krásným čajovým setem z kolekce Pure & Nature. Hraní rolí je dobré pro dětskou představivost a rozvoj sociálních dovedností. Sada se skládá z kufříku, dvou čajových šálků, dvou podšálků, tácky a konvice s věkem. Vh..
582Kč
Výrobce: Little Dutch Model: 4494LD
Přejeme vám všechno nejlepší k narozeninám! Ozdobte si tento nádherný narozeninový dort ovocem, šlehačkou podle vlastní fantazie. Sada dřevěného narozeninového dortu XL obsahuje 6 kousků dortu, odnímatelné ovoce, šlehačku, čísla a svíčky, dále talíř na dort a servírovací lopatku. Dort se dokonale ho..
574Kč
Výrobce: Little Dutch Model: 4486LD
Přišel čas zazářit! Malí kuchaři nyní mohou vařit své delikatesy v plně vybavené kuchyňce od Little Dutch. Kuchyňka je vyrobena ze dřeva a skládá se z trouby s dvířky, dvou varných desek, nechybí odkládací police, dřez s kohoutkem či hodinky. Při vaření dětem poslouží i nádobí, který je součástí vyb..
3 264Kč
Výrobce: Little Dutch Model: 7015LD
Tato rozkošná kytara je skvělý nástroj, který doprovází děti na jejich cestě stát se písničkářem! Zpěv při hře na kytaru stimuluje jejich kreativitu a koordinační schopnosti. Hrajte správné akordy a rozvíjejte svůj hudební talent! Produkt je hračka, ne hudební nástroj.Vhodné pro děti od 3 let.Rozměr..
678Kč
Výrobce: Little Dutch Model: 7014LD
Tato rozkošná kytara je skvělý nástroj, který doprovází děti na jejich cestě stát se písničkářem! Zpěv při hře na kytaru stimuluje jejich kreativitu a koordinační schopnosti. Hrajte správné akordy a rozvíjejte svůj hudební talent! Produkt je hračka, ne hudební nástroj. Vhodné pro děti od 3 let. Rozm..
678Kč
Výrobce: Little Dutch Model: 4751LD
Je myš na vaší loterijní desce? Pokuste se najít zvířátka na vaší desce a vyhrajte tuto zábavnou rodinnou hru! Hra Lotto zvířátka je ideální pro vaše dítě a pomáhá mu naučit se odpovědět, soustředit se a stimulovat sociální dovednosti. V této loterijní hře a deskách pro 4 hráče je 24 různých zvířáte..
299Kč
Výrobce: Little Dutch Model: 4754LD
Hrajte se, učte se a zkoumejte tvary, barvy a zvířátka. Seznamte se s husou a jejími přáteli hravým způsobem s tímto krásným puzzle. Každá skládačka má jinou úroveň, od 4 dílků po 16, aby krok za krokem rozvíjela mysl a jemnou motoriku vašeho dítěte. Dílky skládačky jsou vyrobeny z pevného kartonu a..
269Kč
Výrobce: Little Dutch Model: 4483LD
Podaří se vám chytit všechny mořské zvířátka? Ale pozor, ne že na rybářskou udici chytíte starou botu! Rybaření od Little Dutch je klasická hra, se kterou zažijete množstí zábavy. Tato hra podporuje jemné motorické dovednosti a soustředění dětí a úroveň obtížnosti lze také přizpůsobit věku a schopno..
528Kč
Výrobce: Little Dutch Model: 4753LD
Pomozte Huse najít svůj rybník! Je to klasická desková hra, kterou můžete hrát společně se svou rodinou. Vezměte své dítě na dobrodružství a projděte se různými částmi venkova. Dávejte si pozor na pasti! Hoďte kostkami a jako první se dostaňte k rybníku. Tato hra bude stimulovat soustředění a smysl ..
435Kč
Výrobce: Little Dutch Model: 4472LD
Vynikající ovoce a zelenina na prodej! Vžijte se do role obchodníka na trhu a prodávejte ovoce a zeleninu svým přátelům v tomto jedinečném prodejním stánku od Little Dutch. Je vyroben z odolného dřeva a je dodáván s látkovou markýzou, tabulkou a 4 dřevěnýma bedínkama s 10 kousky ovoce a zeleniny, vy..
1 904Kč
Výrobce: Little Dutch Model: 4491LD
Zastavte se v garáži, abyste natankovali benzín, zaparkovali auto nebo jej nechali vyčistit v myčce. Dřevěná garáž je jednou z mnoha herních sad, které lze připojit základní Vláčkodráhy XXL. Garáž má přistávací plochu pro heliport a dřevěné figurky mají po obou stranách podrobné ilustrace. Dřev..
1 877Kč
Výrobce: Little Dutch Model: 4490LD
Někde hoří? Rychle otevřete dveře a nechte hasičské auto projít. Ach ne! Na stromě je zaseknutá kočka! Naštěstí jsou hasiči rychlí. Dřevěná hasičská stanice je jednou z mnoha rozšiřujících sad, které lze připojit k základní Vláčkodráhy XXL. Každá dřevěná figurka má na obou stranách podrobné ilustrac..
840Kč
Zobrazuji 1 až 12 z 33 (celkem stran 3)