Menu
Tvůj košík

Od 1 roku

Výrobce: Little Dutch Model: 4410LD
Dřevěný xylofon růžový Dřevěný xylofon pro malé muzikanty rozvíjí vizuální a sluchové vnímání. Vhodné pro děti od 3 let. Velikost: 18 x 40 x 6 cm...
380Kč
Výrobce: Little Dutch Model: 4701LD
Duha není jen na nebi, ale je to i krásná hračka pro motorický rozvoj. Správná didaktická hračka podporuje rozvoj dítěte a podporuje ho takovou hrou, která se co nejvíce přibližuje dětskému světu a zároveň děti baví. Didaktické hry jsou plné poznání, zkušeností a návyků. Navíc podněcují děti k učení..
617Kč
Výrobce: Little Dutch Model: 4703LD
Dřevěná hračka pro malé stavitele v pastelových barvách, rozvíjí jemnou motoriku a myšlení dítěte. Úkolem je navléci kroužky na tyčku, nejlépe ve správném pořadí. Hračky z kolekce Pure & Nature jsou vyrobeny z FSC certifikovaného dřeva, z lesů obhospodařovaných trvale udržitelným způsobem.Hračka..
411Kč
Výrobce: Little Dutch Model: 4700LD
Věděli jste, že je duha symbolem radosti a štěstí? Pořiďte jednu i svým nejmenším. Stylové počítadlo ve tvaru duhy od značky Little Dutch bude skvělým praktickým dárkem, díky kterému se vaše ratolesti naučí počítat. Podstavec pro počítadlo je vyroben ze dřeva a jednotlivé kuličky jsou natřené pastel..
411Kč
Výrobce: Little Dutch Model: 4401LD
Dřevěná hračka pro malé stavitele v pastelových barvách, rozvíjí jemnou motoriku a myšlení dítěte, úkolem je navléknout kroužky na tyčku. Vhodné od 12 měsíců.Rozměr: 12x12x22 cm...
370Kč
Výrobce: Little Dutch Model: 4702LD
Dřevěný vláček z masivu s krásným tištěným designem. Obsahuje různé tvary a barvy kostek, které zdokonalují motoriku, kreativitu a vzdělávání dítěte. Obsahuje 17 dílů a je dlouhý 45 cm. Hračky z kolekce Pure & Nature jsou vyrobeny z FSC certifikovaného dřeva, z lesů obhospodařovaných trvale udrž..
695Kč
Zobrazuji 13 až 18 z 18 (celkem stran 2)