Menu
Tvůj košík

Od narození

Chrastící kytička Chrastící kytička
Vyprodáno
Výrobce: Little Dutch Model: 8514LD
Jak roztomilá je tato chrastící kytička! Když si s ním bude vaše dítě hrát, uslyší příjemný zvuk. V okvětních lístcích květu je skrytý praskot pro další zábavu. Chrastítko stimuluje koordinaci ručiček a očí, je vyrobena z úžasně měkkého materiálu a snadno ji uchopí malé dětské ručičky.Vhodné od naro..
215Kč
Dřevěná hrazdička Goose Dřevěná hrazdička Goose
Vyprodáno
Výrobce: Little Dutch Model: 8510LD
Dětská hrazdička Little Dutch Husa je vyrobena z robustního dřeva a dodává se se třemi měkkými hračkami. Tyto veselé hračky mají různé textury a povzbuzují děti, aby se jich dotýkaly a objevovaly je. Včela má malé zrcadlo, husa má chrastítko a květina má praskající listy. Dětská hrazdička podporuje ..
1 194Kč
Dřevěný kolotoč Goose Dřevěný kolotoč Goose
Vyprodáno
Výrobce: Little Dutch Model: 8500LD
Tento krásný dřevěný kolotoč z kolekce Goose má uklidňující účinek na kojence díky sladké ukolébavce. Kolotoč má pět housat, kteří rádi létají v kruzích, aby pobavili vaše dítě. Děti rády sledují pohyb těchto hraček, což stimuluje jejich vizuální vývoj. Hudební kolotoč je vhodný od narození a snadno..
1 357Kč
Výrobce: Little Dutch Model: 8508LD
Díky této měkké polstrované dece plné aktivity se vaše dítě nudit nebude. Hrací deka Little Dutch z kolekce Goose nabízí mnoho zkušeností s různými materiály a aktivitami, jako je zrcadlo, chrastítko, šustění a skryté hračky. Ideální pro použití doma nebo na cesty.Rozměry: 80x100 cmVhodné od narozen..
1 368Kč
Výrobce: Little Dutch Model: 2006301LD
S touto knížkou bude koupání mnohem zábavnější. Seznamte se s husou a jejími přáteli a dalšími tvory, kteří žijí kolem rybníka na venkově. Knížka vydává pískavý zvuk. Vhodné pro děti od narození...
231Kč
Výrobce: Little Dutch Model: 8503LD
Zažijte s malou husou ještě více zábavy! Tato plyšová hračka se při tlačení kolísá ze strany na stranu a vydává zvonivý zvuk. Hračka je navržena tak, aby hravě podporovala motoriku. Děti budou husu postrkovat a sledovat jak se houpe.Rozměry: 10,7x11x19,5 cmVhodné od narození...
378Kč
Výrobce: Little Dutch Model: 4531LD
Milá plyšová panenka Evi je velmi příjemná na dotek a prodává se v dárkové krabičce, která je zároveň i její domečkem. Vaše děťátko si ji tak může brát všude s sebou. Panenka je velmi lehoučká a hebká, proto je vhodná již od narození.Rozměry: 6x9x35cm..
432Kč
Výrobce: Little Dutch Model: 4530LD
Milá plyšová panenka Julia je velmi příjemná na dotek a prodává se v dárkové krabičce, která je zároveň i její domečkem. Vaše děťátko si ji tak může brát všude s sebou. Panenka je velmi lehoučká a hebká, proto je vhodná již od narození.Rozměry: 6x9x35cm..
432Kč
Výrobce: Little Dutch Model: 8507LD
S touto barevnou knížkou aktivit od Little Dutch z kolekce Goose se děti nikdy nenudí. Objeví mnoho veselých přátel a množství různých materiálů a činností, jako je zrcadlo, šustění a skryté hračky. Měkká kniha nejen stimuluje smysly, ale je také dobrá pro rozvoj koordinace rukou a očí.Rozměry: 5x13..
435Kč
Plyšová kostka Goose Plyšová kostka Goose
Vyprodáno
Výrobce: Little Dutch Model: 8509LD
Měkká plyšová kostka Little Dutch z kolekce Goose obsahuje mnoho aktivit, které stimulují smysly dětí. Je toho tolik k objevování a hraní: různé štítky, různé textury, zrcadlo a chrastítko, která vydává zvuk při každém pohybu. Je tu i malá žába, která se ráda hraje na schovávanou.Rozměry: 15x15x15 c..
392Kč
Výrobce: Little Dutch Model: 8513LD
Tento čmelák by se chtěl spřátelit s každým. Když ho zatáhnete, vibruje. To je šílené, ale velmi pěkné! Tato vibrační hračka je stále zajímavá na hraní. Díky prstenci lze včelku snadno připevnit k ohrádce, autosedačce nebo kočárku.Vhodné od narození.Rozměry: 4,3x10x14 cm..
231Kč
Výrobce: Little Dutch Model: 4822LD
Tento veselý mořský koník by chtěl být vašim podmořským přátelům. Vytváří příjemný zvuk pokaždé, když se s ním hrajete. Chrastítko stimuluje koordinaci rukou a očí, je vyrobena z nádherně měkkých materiálů a lze je snadno uchopit malými dětskými ručičkami. Rozměry 4x7x17 cm...
150Kč
Zobrazuji 1 až 12 z 63 (celkem stran 6)