Menu
Tvůj košík

Od 3 let

Výrobce: Little Dutch Model: 2005390LD
Máte chuť na šálek čaje? Otevřete kufřík a připravte si dokonalý čajový večírek s krásným čajovým setem z kolekce Pure & Nature. Hraní rolí je dobré pro dětskou představivost a rozvoj sociálních dovedností. Sada se skládá z kufříku, dvou čajových šálků, dvou podšálků, tácky a konvice s věkem. Vh..
704Kč
Výrobce: Little Dutch Model: 4486LD
Přišel čas zazářit! Malí kuchaři nyní mohou vařit své delikatesy v plně vybavené kuchyňce od Little Dutch. Kuchyňka je vyrobena ze dřeva a skládá se z trouby s dvířky, dvou varných desek, nechybí odkládací police, dřez s kohoutkem či hodinky. Při vaření dětem poslouží i nádobí, který je součástí vyb..
3 101Kč
Výrobce: Little Dutch Model: 4751LD
Je myš na vaší loterijní desce? Pokuste se najít zvířátka na vaší desce a vyhrajte tuto zábavnou rodinnou hru! Hra Lotto zvířátka je ideální pro vaše dítě a pomáhá mu naučit se odpovědět, soustředit se a stimulovat sociální dovednosti. V této loterijní hře a deskách pro 4 hráče je 24 různých zvířáte..
299Kč
Výrobce: Little Dutch Model: 4483LD
Podaří se vám chytit všechny mořské zvířátka? Ale pozor, ne že na rybářskou udici chytíte starou botu! Rybaření od Little Dutch je klasická hra, se kterou zažijete množstí zábavy. Tato hra podporuje jemné motorické dovednosti a soustředění dětí a úroveň obtížnosti lze také přizpůsobit věku a schopno..
501Kč
Výrobce: Little Dutch Model: 4472LD
Vynikající ovoce a zelenina na prodej! Vžijte se do role obchodníka na trhu a prodávejte ovoce a zeleninu svým přátelům v tomto jedinečném prodejním stánku od Little Dutch. Je vyroben z odolného dřeva a je dodáván s látkovou markýzou, tabulkou a 4 dřevěnýma bedínkama s 10 kousky ovoce a zeleniny, vy..
2 456Kč
Výrobce: Little Dutch Model: 4491LD
Zastavte se v garáži, abyste natankovali benzín, zaparkovali auto nebo jej nechali vyčistit v myčce. Dřevěná garáž je jednou z mnoha herních sad, které lze připojit základní Vláčkodráhy XXL. Garáž má přistávací plochu pro heliport a dřevěné figurky mají po obou stranách podrobné ilustrace. Dřev..
1 768Kč
Výrobce: Little Dutch Model: 4490LD
Někde hoří? Rychle otevřete dveře a nechte hasičské auto projít. Ach ne! Na stromě je zaseknutá kočka! Naštěstí jsou hasiči rychlí. Dřevěná hasičská stanice je jednou z mnoha rozšiřujících sad, které lze připojit k základní Vláčkodráhy XXL. Každá dřevěná figurka má na obou stranách podrobné ilustrac..
840Kč
Výrobce: Little Dutch Model: 4489LD
Vyberte se na dobrodružný výlet! Vezměte věci, vezměte si domácího mazlíčka a naskočte do dalšího vlaku. Tato dřevěná vlaková Stanice je jednou z mnoha herních sad, které lze připojit k základní Vláčkodráze XXL. Dřevěné figurky mají po obou stranách podrobné ilustrace a lze je pro zábavnou jízdu umí..
840Kč
Výrobce: Little Dutch Model: 4488LD
Tyto dřevěné zvířata a prvky zoologické zahrady se perfektně hodí k Vláčkodráze XXL. Udělejte si poslední zastávku vlakem v ZOO a zažijte zábavný den! Tato sada obsahuje 28 dílů včetně pokladny, údržbářské auta s přívěsem, 10 zvířat či stojanu na zmrzlinu. Každé zvíře se vejde do přívěsu a vy h..
585Kč
Výrobce: Little Dutch Model: 4449LD
Tato logická hra domino 2 v 1 je zábavná hra na rozpoznávání obrázků a porovnávání čísel. Každá domino karta má dvě strany. Na jedné straně má karta dva kusy zvířat. Na druhé straně je tu hra domino v krásných barvách.Hra stimuluje logické dovednosti, sociální dovednosti a schopnost soustředit se.Li..
305Kč
Výrobce: Little Dutch Model: 4433LD
Mami, co já Ti dnes jen uvařím? A zvládnu to? Jistě že ano. S touto nádhernou dřevěnou kuchyňkou to bude hračka pro každou malou hospodyňku a kuchtíka. Nejen že děti zabaví na dlouhou dobu, ale co je nejdůležitější, rozvíjí jejich motoriku a představivost.Součástí kuchyňky je:sporákdřeznádobí a dalš..
2 204Kč
Výrobce: Little Dutch Model: 4436LD
Dřevěný fotoaparát značky Little Dutch je skvělým dárkem pro všechny budoucí fotografy. Foťák má nahoře tlačítko, objektiv po zatočení cvaká, na těle má fotoaparát připevněnou šňůrku, kterou stačí zavěsit za krk a může se vyrazit vstříc novým dobrodružstvím...
234Kč
Zobrazuji 1 až 12 z 24 (celkem stran 2)