Menu
Tvůj košík

Nakupte dárky s vánoční SLEVOU 12% na všechny produkty. Akce trvá do 07.12.2022

Hračky od narození

Chrastící kytička Chrastící kytička
-12 %
Výrobce: Little Dutch Model: 8514LD
Jak roztomilá je tato chrastící kytička! Když si s ním bude vaše dítě hrát, uslyší příjemný zvuk. V okvětních lístcích květu je skrytý praskot pro další zábavu. Chrastítko stimuluje koordinaci ručiček a očí, je vyrobena z úžasně měkkého materiálu a snadno ji uchopí malé dětské ručičky.Vhodné od naro..
183Kč 208Kč
Chrasticí kytička růžová Květiny a motýli Chrasticí kytička růžová Květiny a motýli
-12 %
Výrobce: Little Dutch Model: 8720LD
Plyšová chrasticí kytička má tvar pro snadné uchopení dětskými ručičkami.Rozměry: 7 x 10,5 x 17,5 cmVhodné od narození...
198Kč 225Kč
Chrastítko na ruku Květiny a motýli Chrastítko na ruku Květiny a motýli
-12 %
Výrobce: Little Dutch Model: 8724LD
Měkké chrastítko s roztomilým ptáčkem snadno připevníte na ruku dítěte s pomocí úchytu na suchý zip. Hračka z jemného plyšového materiálu chrastí, šustí a láká dítě ke zkoumání. Hračka je součástí designové kolekce hraček Little Dutch Květiny a motýli.Rozměry: 17 x 7 x 6 cmVhodné pro ..
211Kč 240Kč
Chrastítko na ruku Námořnický záliv Chrastítko na ruku Námořnický záliv
-12 %
Výrobce: Little Dutch Model: 8624LD
Měkké chrastítko s roztomilým rackem snadno připevníte na ruku dítěte s pomocí úchytu na suchý zip. Hračka z jemného plyšového materiálu chrastí, šustí a láká dítě ke zkoumání. Hračka je součástí designové kolekce hraček Little Dutch Námořnický záliv.Rozměry: 17 x 7 x 6 cmVhodné pro d..
211Kč 240Kč
Chrastítko s ptáčkem Květiny a motýli Chrastítko s ptáčkem Květiny a motýli
-12 %
Výrobce: Little Dutch Model: 8714LD
Originální chrastítko v podobě průhledného kroužku s chrasticími korálky a plyšovým ptáčkem je ideální jako první hračka pro vaše miminko. Chrastítko má tvar pro snadné uchopení a různorodé textury pro zkoumání rukama i ústy. Křídla ptáčka při zmáčknutí šustí.Hračka je součástí designové kolekc..
248Kč 282Kč
Chrastítko s rackem Námořnický záliv Chrastítko s rackem Námořnický záliv
-12 %
Výrobce: Little Dutch Model: 8614LD
Originální chrastítko v podobě průhledného kroužku s chrasticími korálky a plyšovým rackem je ideální jako první hračka pro vaše miminko. Chrastítko má tvar pro snadné uchopení a různorodé textury pro zkoumání rukama i ústy. Křídla racka při zmáčknutí šustí.Hračka je součástí designové kol..
248Kč 282Kč
Dárkový set Husa Dárkový set Husa
-12 %
Výrobce: Little Dutch Model: 8515LD
Krásná dárková sada plyšových hraček z designové kolekce Little Dutch Husa je ideální jako dárek pro novorozené miminko. Sada obsahuje chrastítko, muchláčka a plyšovou hračku v podobě roztomilé husičky.Vhodné pro děti od narození...
700Kč 795Kč
Dárkový set Květiny a motýli Dárkový set Květiny a motýli
-12 %
Výrobce: Little Dutch Model: 8715LD
Krásná dárková sada plyšových hraček z designové kolekce Little Dutch Květiny a motýli je ideální jako dárek pro novorozené miminko. Sada obsahuje chrastítko, muchláčka a plyšovou hračku v podobě roztomilého ptáčka.Vhodné pro děti od narození...
658Kč 748Kč
Dárkový set Námořnický záliv Dárkový set Námořnický záliv
-12 %
Výrobce: Little Dutch Model: 8615LD
Krásná dárková sada plyšových hraček z designové kolekce Little Dutch Námořnický záliv je ideální jako dárek pro novorozené miminko. Sada obsahuje chrastítko, muchláčka a plyšovou hračku v podobě roztomilého racka.Vhodné pro děti od narození...
658Kč 748Kč
Dřevěná hrazdička Goose Dřevěná hrazdička Goose
-12 %
Výrobce: Little Dutch Model: 8510LD
Dětská hrazdička Little Dutch Husa je vyrobena z robustního dřeva a dodává se se třemi měkkými hračkami. Tyto veselé hračky mají různé textury a povzbuzují děti, aby se jich dotýkaly a objevovaly je. Včela má malé zrcadlo, husa má chrastítko a květina má praskající listy. Dětská hrazdička podporuje ..
1 058Kč 1 202Kč
Dřevěná hrazdička Květiny a motýli Dřevěná hrazdička Květiny a motýli
-12 %
Výrobce: Little Dutch Model: 8710LD
Stylová dřevěná hrazdička se třemi zavěšenými plyšovými hračkami v podobě motýla, květiny a ptáčka poskytne vašemu miminku spoustu zábavy při hraní na dece. Jednotlivé hračky lákají dítě ke zkoumání a dotýkání, při pohybu chrastí, šustí a pozornost upoutá i bezpečné zrcátko.Hrazda je vyrobena z vyso..
1 122Kč 1 275Kč
Dřevěná hrazdička Námořnický záliv Dřevěná hrazdička Námořnický záliv
-12 %
Výrobce: Little Dutch Model: 8610LD
Stylová dřevěná hrazdička se třemi zavěšenými plyšovými hračkami v podobě plachetnice, majáku a racka poskytne vašemu miminku spoustu zábavy při hraní na dece. Jednotlivé hračky lákají dítě ke zkoumání a dotýkání, při pohybu chrastí, šustí a pozornost upoutá i bezpečné zrcátko.Hrazda je vyrobena z v..
1 122Kč 1 275Kč
Zobrazuji 1 až 12 z 73 (celkem stran 7)