Menu
Tvůj košík

Hračky od narození

Chrastící kytička Chrastící kytička
Vyprodáno
Výrobce: Little Dutch Model: 8514LD
Jak roztomilá je tato chrastící kytička! Když si s ním bude vaše dítě hrát, uslyší příjemný zvuk. V okvětních lístcích květu je skrytý praskot pro další zábavu. Chrastítko stimuluje koordinaci ručiček a očí, je vyrobena z úžasně měkkého materiálu a snadno ji uchopí malé dětské ručičky.Vhodné od naro..
208Kč
Chrasticí kytička růžová Květiny a motýli Chrasticí kytička růžová Květiny a motýli
Vyprodáno
Výrobce: Little Dutch Model: 8720LD
Plyšová chrasticí kytička má tvar pro snadné uchopení dětskými ručičkami.Rozměry: 7 x 10,5 x 17,5 cmVhodné od narození...
225Kč
Výrobce: Little Dutch Model: 8714LD
Originální chrastítko v podobě průhledného kroužku s chrasticími korálky a plyšovým ptáčkem je ideální jako první hračka pro vaše miminko. Chrastítko má tvar pro snadné uchopení a různorodé textury pro zkoumání rukama i ústy. Křídla ptáčka při zmáčknutí šustí.Hračka je součástí designové kolekc..
282Kč
Výrobce: Little Dutch Model: 8614LD
Originální chrastítko v podobě průhledného kroužku s chrasticími korálky a plyšovým rackem je ideální jako první hračka pro vaše miminko. Chrastítko má tvar pro snadné uchopení a různorodé textury pro zkoumání rukama i ústy. Křídla racka při zmáčknutí šustí.Hračka je součástí designové kol..
282Kč
Výrobce: Little Dutch Model: 8515LD
Krásná dárková sada plyšových hraček z designové kolekce Little Dutch Husa je ideální jako dárek pro novorozené miminko. Sada obsahuje chrastítko, muchláčka a plyšovou hračku v podobě roztomilé husičky.Vhodné pro děti od narození...
795Kč
Dárkový set Květiny a motýli Dárkový set Květiny a motýli
Na objednávku
Výrobce: Little Dutch Model: 8715LD
Krásná dárková sada plyšových hraček z designové kolekce Little Dutch Květiny a motýli je ideální jako dárek pro novorozené miminko. Sada obsahuje chrastítko, muchláčka a plyšovou hračku v podobě roztomilého ptáčka.Vhodné pro děti od narození...
748Kč
Výrobce: Little Dutch Model: 8615LD
Krásná dárková sada plyšových hraček z designové kolekce Little Dutch Námořnický záliv je ideální jako dárek pro novorozené miminko. Sada obsahuje chrastítko, muchláčka a plyšovou hračku v podobě roztomilého racka.Vhodné pro děti od narození...
748Kč
Dřevěná hrazdička Goose Dřevěná hrazdička Goose
Vyprodáno
Výrobce: Little Dutch Model: 8510LD
Dětská hrazdička Little Dutch Husa je vyrobena z robustního dřeva a dodává se se třemi měkkými hračkami. Tyto veselé hračky mají různé textury a povzbuzují děti, aby se jich dotýkaly a objevovaly je. Včela má malé zrcadlo, husa má chrastítko a květina má praskající listy. Dětská hrazdička podporuje ..
1 202Kč
Výrobce: Little Dutch Model: 8710LD
Stylová dřevěná hrazdička se třemi zavěšenými plyšovými hračkami v podobě motýla, květiny a ptáčka poskytne vašemu miminku spoustu zábavy při hraní na dece. Jednotlivé hračky lákají dítě ke zkoumání a dotýkání, při pohybu chrastí, šustí a pozornost upoutá i bezpečné zrcátko.Hrazda je vyrobena z vyso..
1 275Kč
Výrobce: Little Dutch Model: 8610LD
Stylová dřevěná hrazdička se třemi zavěšenými plyšovými hračkami v podobě plachetnice, majáku a racka poskytne vašemu miminku spoustu zábavy při hraní na dece. Jednotlivé hračky lákají dítě ke zkoumání a dotýkání, při pohybu chrastí, šustí a pozornost upoutá i bezpečné zrcátko.Hrazda je vyrobena z v..
1 275Kč
Výrobce: Little Dutch Model: 8500LD
Tento krásný dřevěný kolotoč z kolekce Goose má uklidňující účinek na kojence díky sladké ukolébavce. Kolotoč má pět housat, kteří rádi létají v kruzích, aby pobavili vaše dítě. Děti rády sledují pohyb těchto hraček, což stimuluje jejich vizuální vývoj. Hudební kolotoč je vhodný od narození a snadno..
1 516Kč
Výrobce: Little Dutch Model: 8700LD
Krásný dřevěný kolotoč z kolekce hraček Little Dutch Květiny a motýli hraje po natažení ukolébavku pro uklidnění vašeho miminka před spaním. Pozornost dítěte upoutá pět otáčejících hraček v podobě ptáčků, květin a motýla.Kolotoč se snadno připevní na postýlku či ohrádku. Rozměry: 37 x 52 x 75 c..
1 621Kč
Zobrazuji 1 až 12 z 74 (celkem stran 7)