Menu
Tvůj košík

Little Dutch hračky

Little Dutch jsou krásné a kvalitní dřevěné hračky pro děti od narození až po 4 - 5 let.

Výrobce: Little Dutch Model: 8610LD
Stylová dřevěná hrazdička se třemi zavěšenými plyšovými hračkami v podobě plachetnice, majáku a racka poskytne vašemu miminku spoustu zábavy při hraní na dece. Jednotlivé hračky lákají dítě ke zkoumání a dotýkání, při pohybu chrastí, šustí a pozornost upoutá i bezpečné zrcátko.Hrazda je vyrobena z v..
1 275Kč
Výrobce: Little Dutch Model: 8500LD
Tento krásný dřevěný kolotoč z kolekce Goose má uklidňující účinek na kojence díky sladké ukolébavce. Kolotoč má pět housat, kteří rádi létají v kruzích, aby pobavili vaše dítě. Děti rády sledují pohyb těchto hraček, což stimuluje jejich vizuální vývoj. Hudební kolotoč je vhodný od narození a snadno..
1 516Kč
Výrobce: Little Dutch Model: 8700LD
Krásný dřevěný kolotoč z kolekce hraček Little Dutch Květiny a motýli hraje po natažení ukolébavku pro uklidnění vašeho miminka před spaním. Pozornost dítěte upoutá pět otáčejících hraček v podobě ptáčků, květin a motýla.Kolotoč se snadno připevní na postýlku či ohrádku. Rozměry: 37 x 52 x 75 c..
1 621Kč
Výrobce: Little Dutch Model: 8600LD
Krásný dřevěný kolotoč z kolekce hraček Little Dutch Námořnický záliv hraje po natažení ukolébavku pro uklidnění vašeho miminka před spaním. Pozornost dítěte upoutá pět otáčejících hraček v podobě plachetnice, majáku, racka, pelikána a dvojice rybiček.Kolotoč se snadno připevní na postýlku či o..
1 621Kč
Výrobce: Little Dutch Model: 4764LD
Sada obsahuje deset dvoudílných puzzle skládaček pro nejmenší s krásnými ilustracemi ze života na zahradě. Skládačky z pevného kartonu jsou dokonale tvarované pro malé dětské ručičky. Hračka je součástí designové kolekce hraček Little Dutch Květiny a motýli.Puzzle rozvíjí jemnou motoriku d..
292Kč
Výrobce: Little Dutch Model: 7063LD
Kolik je hodin? Tyto vzdělávací dřevěné puzzle hodiny naučí vaše ratolesti udávat čas hravou formou. Hodiny mají pohyblivé ručičky a obsahují 12 kostek s čísly, která se vejdou do odpovídajících přihrádek. Každý blok je krásně ilustrován zvířetem, aby bylo učení ještě zábavnější. Puzzle hodiny Littl..
382Kč
Výrobce: Little Dutch Model: 4757LD
Dokážete postavit super vysokou věž, aniž byste ji převrhli? Dřevěná skládací věž je zábavná aktivita, kterou si může užít celá rodina. Tato hra zlepšuje koordinaci rukou a očí vašeho dítěte a stimuluje jeho jemnou motoriku. Nejprve postavíte věž tak, že na sebe naskládáte všechny dřevěné bloky. Hrá..
429Kč
Výrobce: Little Dutch Model: 8508LD
Díky této měkké polstrované dece plné aktivity se vaše dítě nudit nebude. Hrací deka Little Dutch z kolekce Goose nabízí mnoho zkušeností s různými materiály a aktivitami, jako je zrcadlo, chrastítko, šustění a skryté hračky. Ideální pro použití doma nebo na cesty.Rozměry: 80x100 cmVhodné od narozen..
1 350Kč
Výrobce: Little Dutch Model: 8717LD
Měkká hrací deka ve tvaru květiny s hrazdou, na které jsou zavěšené hračky v podobě květiny, ptáčků a motýlků. Při zkoumání hraček upoutá pozornost dítěte chrastění, šustění, pískání i zvonění. Hračky jsou odnímatelné a je možné je používat i samostatně. Hrací deka s hračkami podporuje roz..
1 977Kč
Výrobce: Little Dutch Model: 8617LD
Měkká hrací deka ve tvaru mušle s hrazdou, na které jsou zavěšené hračky v podobě plachetnice, racka, pelikána, majátku a dvojice rybiček. Při zkoumání hraček upoutá pozornost dítěte chrastění, šustění, pískání i zvonění. Hračky jsou odnímatelné a je možné je používat i samostatně. Hrací d..
1 977Kč
Výrobce: Little Dutch Model: 8708LD
Prozkoumejte květinovou louku. Tato měkká hrací deka bude stimulovat smysly vašeho dítěte díky mnoha různým texturám a aktivitám. Pro malé objevitele je zde tolik aktivit! Růžový motýl má rozkošná praskající křídla a malý vrabec začne zvonit, když si s ním vaše miminko hraje. Hrací deka je vybavena ..
1 621Kč
Výrobce: Little Dutch Model: 8608LD
Malé ruce, velké objevy. Tato měkká deka inspirovaná přístavem stimuluje smyslový vývoj pomocí různých textur a činností. Vaše dítě bude objevovat jedno příjemné překvapení za druhým. Od racka, který píská, když ho zmáčknete, až po pelikána s praskajícími křídly a rybou v zobáku. Jeden z obláčků má ..
1 568Kč
Zobrazuji 25 až 36 z 210 (celkem stran 18)