Menu
Tvůj košík

Little Dutch hračky

Little Dutch jsou krásné a kvalitní dřevěné hračky pro děti od narození až po 4 - 5 let.

Výrobce: Little Dutch Model: 8707LD
S touto barevnou měkkou knížkou s motivem květin a motýlů se děti nikdy nebudou nudit. Motýl Lily se svými praskajícími křídly vás vybízí ke zkoumání. Dokážete najít rozkošnou housenku, která se skrývá za velkým dopisem? S různými materiály a činnostmi, jako je zrcadlo, praskání a skryté hračky, se ..
492Kč
Výrobce: Little Dutch Model: 8509LD
Měkká plyšová kostka Little Dutch z kolekce Goose obsahuje mnoho aktivit, které stimulují smysly dětí. Je toho tolik k objevování a hraní: různé štítky, různé textury, zrcadlo a chrastítko, která vydává zvuk při každém pohybu. Je tu i malá žába, která se ráda hraje na schovávanou.Rozměry: 15x15x15 c..
397Kč
Výrobce: Little Dutch Model: 8709LD
Objevujte dobrodružství v přírodě s ptáčkem Abby a jejími přáteli. Tato super měkká kostka s aktivitami ve veselých odstínech jistě vzbudí zvědavost vašeho miminka. Každá strana představuje jinou aktivitu s různými texturami a tvary, které pomáhají rozvíjet smysly a samozřejmě poskytují nekonečnou z..
460Kč
Výrobce: Little Dutch Model: 8609LD
Život v okolí majáku. Barevná sbírka textur, zvuků a postav inspirovaných zálivem se snoubí v designu této měkké kostky plné aktivit. Každá strana nabízí jinou aktivitu, která podpoří koordinaci rukou a očí a vaše děťátko zabaví. Je toho tolik, čeho se můžete chytit a dotknout se, od drzého racka s ..
460Kč
Výrobce: Little Dutch Model: 7032LD
Počítání je ještě zábavnější díky počitadlu ve tvaru duhy! Děti milují posouvání korálků tam a zpět. Tímto způsobem se během hraní dozvědí více o barvách a rozvíjejí svou jemnou motoriku. A když jsou trochu starší, mohou děti pomocí počítadla cvičit matematiku. Zábavný způsob, jak se učit během hran..
492Kč
Výrobce: Little Dutch Model: 7031LD
Počítání je ještě zábavnější díky počitadlu ve tvaru duhy! Děti milují posouvání korálků tam a zpět. Tímto způsobem se během hraní dozvědí více o barvách a rozvíjejí svou jemnou motoriku. A když jsou trochu starší, mohou děti pomocí počítadla cvičit matematiku. Zábavný způsob, jak se učit během hran..
492Kč
Polštářek pro hru na bříšku Květiny a motýli Polštářek pro hru na bříšku Květiny a motýli
Vyprodáno
Výrobce: Little Dutch Model: 8723LD
Polštářek z jemného, měkkého materiálu s krásnými motivy života na louce je speciálně navržený, aby podporoval hraní dítěte na bříšku. Hračky na polštářku i originální vyšívané aplikace lákají dítě ke zkoumání a pozorování. Každá strana polštářku je jiná, takže stačí polštářek otočit a nabídnout dít..
1 045Kč
Polštářek pro hru na bříšku Námořnický záliv Polštářek pro hru na bříšku Námořnický záliv
Vyprodáno
Výrobce: Little Dutch Model: 8623LD
Polštářek z jemného, měkkého materiálu s krásnými motivy života na moři je speciálně navržený, aby podporoval hraní dítěte na bříšku. Hračky na polštářku i originální vyšívané aplikace lákají dítě ke zkoumání a pozorování. Každá strana polštářku je jiná, takže stačí polštářek otočit a nabídnout dítě..
1 045Kč
Výrobce: Little Dutch Model: 4760LD
Od housenky k motýlovi. Sada obsahuje 6 variant puzzle skládaček pro nejmenší s krásnými ilustracemi ze života na rozkvetlé louce. Jednotlivé skládačky mají 3, 4 nebo 5 dílků z pevného kartonu, které jsou dokonale tvarované pro malé dětské ručičky. Hračka je součástí designové kolekce hraček Li..
356Kč
Výrobce: Little Dutch Model: 4761LD
Od plachetnice k rackovi. Sada obsahuje 6 variant puzzle skládaček pro nejmenší s krásnými ilustracemi ze života na moři. Jednotlivé skládačky mají 3, 4 nebo 5 dílků z pevného kartonu, které jsou dokonale tvarovány pro malé dětské ručičky.Hračka je součástí designové kolekce hraček Little Dutch Námo..
356Kč
Výrobce: Little Dutch Model: 4754LD
Hrajte se, učte se a zkoumejte tvary, barvy a zvířátka. Seznamte se s husou a jejími přáteli hravým způsobem s tímto krásným puzzle. Každá skládačka má jinou úroveň, od 4 dílků po 16, aby krok za krokem rozvíjela mysl a jemnou motoriku vašeho dítěte. Dílky skládačky jsou vyrobeny z pevného kartonu a..
298Kč
Řetěz na autosedačku Husa Řetěz na autosedačku Husa
Vyprodáno
Výrobce: Little Dutch Model: 8511LD
Čtyři zavěšené plyšové hračky v podobě husičky, šneka, čmeláka a květiny zabaví vaše miminko na cestách v autosedačce či kočárku. Jednotlivé hračky při zkoumání dětskými ručičkami chrastí, po zmáčknutí pískají a šustí, pozornost dítěte upoutá i bezpečné zrcátko. Hračky stimulují koordinaci ruka..
429Kč
Zobrazuji 97 až 108 z 210 (celkem stran 18)