Menu
Tvůj košík

Hračky

Výrobce: Little Dutch Model: 4765LD
Hmatová puzzle hra v dřevěném provedení s krásnými obrázky puzzle nabízí 6 různých vkládacích dílků s tématem života na louce. Pod každým kouskem se skrývají různé textury.Jednotlivé dílky jsou navrženy tak, aby byly snadno uchopitelné malými dětskými ručičkami.Rozměr: 30 x 21 x 2 cmVhodné pro děti ..
317Kč
Výrobce: Little Dutch Model: 7063LD
Kolik je hodin? Tyto vzdělávací dřevěné puzzle hodiny naučí vaše ratolesti udávat čas hravou formou. Hodiny mají pohyblivé ručičky a obsahují 12 kostek s čísly, která se vejdou do odpovídajících přihrádek. Každý blok je krásně ilustrován zvířetem, aby bylo učení ještě zábavnější. Puzzle hodiny Littl..
423Kč
Výrobce: Little Dutch Model: NIJN768LD
Měkká prošívaná hrací deka v krásném designu kolekce Little Dutch Miffy stimuluje smysly vašeho dítěte pomocí různých textur a ktivit. Listy květů při zmáčknutí šustí, pod sluníčkem se skrývá bezpečné zrcátko, obláčky jsou zhotoveny z měkké plyšové látky a jejich součástí je i kousátko. Plyšový král..
1 685Kč
Hrací deka s hrazdičkou Květiny a motýli Hrací deka s hrazdičkou Květiny a motýli
Vyprodáno
Výrobce: Little Dutch Model: 8717LD
Měkká hrací deka ve tvaru květiny s hrazdou, na které jsou zavěšené hračky v podobě květiny, ptáčků a motýlků. Při zkoumání hraček upoutá pozornost dítěte chrastění, šustění, pískání i zvonění. Hračky jsou odnímatelné a je možné je používat i samostatně. Hrací deka s hračkami podporuje roz..
2 109Kč
Výrobce: Little Dutch Model: 8617LD
Měkká hrací deka ve tvaru mušle s hrazdou, na které jsou zavěšené hračky v podobě plachetnice, racka, pelikána, majátku a dvojice rybiček. Při zkoumání hraček upoutá pozornost dítěte chrastění, šustění, pískání i zvonění. Hračky jsou odnímatelné a je možné je používat i samostatně. Hrací d..
2 109Kč
Výrobce: Little Dutch Model: 8708LD
Prozkoumejte květinovou louku. Tato měkká hrací deka bude stimulovat smysly vašeho dítěte díky mnoha různým texturám a aktivitám. Pro malé objevitele je zde tolik aktivit! Růžový motýl má rozkošná praskající křídla a malý vrabec začne zvonit, když si s ním vaše miminko hraje. Hrací deka je vybavena ..
1 685Kč
Výrobce: Little Dutch Model: 8608LD
Malé ruce, velké objevy. Tato měkká deka inspirovaná přístavem stimuluje smyslový vývoj pomocí různých textur a činností. Vaše dítě bude objevovat jedno příjemné překvapení za druhým. Od racka, který píská, když ho zmáčknete, až po pelikána s praskajícími křídly a rybou v zobáku. Jeden z obláčků má ..
1 685Kč
Výrobce: Little Dutch Model: NIJN871LD
Kolotoč s natahovacím hudebním boxem hraje něžnou ukolébavku Somewhere Over The Rainbow pro klidné usínání. Pozornost dítěte upoutají otáčející se plyšové hračky v podobě králíčka Miffy, sluníčka, mráčku, draka a míče v pastelových barvách. Kolotoč snadno připevníte na bočnici postýlky.Kolotoč ..
847Kč
Výrobce: Little Dutch Model: NIJN754LD
Roztomilý králíček s vintage kytičkami zahraje vašemu miminku ukolébavku a pomůže mu se zklidnit a usnout. Dá se lehce upevnit na postýlku či kolébku. Je to i krásná dekorace do dětského pokoje.Hračka je součástí kolekce hraček Little Dutch Miffy, jejichž ústřední postavou je roztomilá králičí ..
582Kč
Výrobce: Little Dutch Model: NIJN854LD
Roztomilý králíček s vintage proužky zahraje vašemu miminku ukolébavku a pomůže mu se zklidnit a usnout. Dá se lehce upevnit na postýlku či kolébku. Je to i krásná dekorace do dětského pokoje.Hračka je součástí kolekce hraček Little Dutch Miffy, jejichž ústřední postavou je roztomilá králičí ho..
582Kč
Výrobce: Little Dutch Model: 8706LD
Závěsná hračka v podobě kytičky s beruškou v sobě skrývá natahovací hudební box s melodií, která vaše miminko uklidní a pomůže mu usnout. Hračku snadno připevníte k postýlce či komodě. Hračka je součástí designové kolekce hraček Little Dutch Květiny a motýli.Rozměry: 23 x 5,5 x 23 cmV..
296Kč
Výrobce: Little Dutch Model: 8605LD
Závěsná hračka a v podobě plachetnice se záchranným kruhem v sobě skrývá natahovací hudební box s melodií, která vaše miminko uklidní a pomůže mu usnout. Hračku snadno připevníte k postýlce či komodě. Hračka je součástí designové kolekce hraček Little Dutch Námořnický záliv.Rozměry: 1..
423Kč
Zobrazuji 37 až 48 z 247 (celkem stran 21)